Yaşamın Her Tarafında Yer Alabilecek Bir Ürün

Virobuster Sterilizasyon Cihazları Türkiye dâhil 21 ülke de geniş bir pazar da alıcı buluyor.
21 ülke de bu markanın distribütörlüğünü üstlenen Erol Yılmaz gıdadan sağlığa, medikalden turizme her sahada kullanılan cihazın sağladığı katkıyı, ‘Bizzat test edilerek ortaya konuldu’ şeklinde ifade etti.
Erol Yılmaz, cihazın gıda sektöründe kullanıma dair uygulamalı bir örneğini ifade ederken şu bilgilere yer verdi:
‘Örneğin üretilen ekmek ya da süt ya da meyve suyu raf ömrünün uzatılması için üretici tarafından çeşitli koruyucu maddelerle koruma altına alınmak istenmekte tüketim süresinin uzatılmasını üretici sağlamaya çalışmaktadır oysa bu hamle belli bir süreden sonra bilindiği üzere insan sağlığını tehdit edebilecek kanserojen maddeler ile sağlanmaktadır. Virobuster hava sterilizasyon cihazları işte bu noktada kayıpları önlemek, ürünleri tamamen steril ve sağlıklı ortamda uzun süre dayanıklı kalabilmesi için üretilmiş, katkı maddesi kullanmadan tamamen doğal paketleme yapılarak organik ürün satışında bir adım önde çıkan bir cihaz olarak ortaya çıktı ve memnuniyet verici sonuçlar elde edildi’ dedi.

Vırobuster Hava Sterilizasyon Cihazlarının öneminin koronavirüs salgını ile birlikte Türkiye’de yeni anlaşılmaya başlandığını belirten Erol Yılmaz, ‘Türkiye’de çok önemli kurum ve kuruluşlarda cihazı yerleştirdik. Koronavirüsüne ilk müdahalede hızla çalışan devletimizin kurumları havaalanları başta olmak üzere karantina odalarında kullanarak etkisini ve gücünü ortaya koyduk’ dedi.

Salgınla mücadele eden Türkiye’nin ekonomik daralma sonrası yeni bir umut olarak gördüğü 2020 yılı turizm sezonu öncesi dikkat çeken bir ayrıntıyı da duyuran Yılmaz, solunum cihazlarının bu sektördeki etkinliğini şu sözlerle ifade etti:
‘Avrupa kapılarını bu salgın yüzünden kapattı. Büyük oteller arayış içerisinde. Bakınız büyük oteller önemli bir yatırım yaparak bu cihazları artık kullanmak isteyeceklerdir. Mesela tatilci gelecek denizine girecek, yemeğini yiyecek bu cihaz sayesinde tamamen steril olmuş odasında son derece güvenli bir şekilde kalma şansı bulabileceklerdir’

Erol Yılmaz, cihazın pek çok devlet kurumları tarafından aranılan bir gereksinim olduğunu da sözlerine eklerken ‘Mesela arşiv devlet kurumlarda çok önemli bir yer tutmaktadır. Bilindiği üzere burada arşivde saklanan resmi evraklar belli bir süre sonra yıpranmakta hatta kullanılmaz hale gelebilmektedir. Oysa Virobuster Hava Sterilizasyon Cihazı bu olasılığı ortadan kaldırmaktadır. Çünkü kâğıdı bozan küf ve mikroorganizma ve bakterilerdir; cihaz burada devreye girdiğinde kâğıdın ömrü uzamakta, evraklarda korumayı tam anlamıyla sağlayarak ömrünü uzatabilecekledir’ diye konuştu.

YAŞAMIN HER TARAFINDA YER ALABİLECEK BİR ÜRÜN
Yılmaz, ‘Araştırması, üretim aşaması, üretime geçilmesi ve ortaya çıkan ürüne bakıldığında Virobuster Hava Sterilizasyon Cihazları yaşamımızın her tarafında yer alabilecek bir ürün. Ayrıca bol yedek parça ve donanımı ile de kolay ulaşılabilecek özelliğe sahip, tek üzüntüm Türkiye’de yeteri kadar pazar bulamayışımızdır çünkü biz Türkiye Distribütörü olarak Avrupa’dan, Ortadoğu’ya satış yapan bir konumdayız. Ayrıca ülkemize milli servet sağlamak amacı ile tamamen yerli ve milli olarak Türkiye’de üretilmesi için Almanlarla prensip anlaşması yapılmış olup ve yılın sonlarına doğru üretime geçecek durumdayız’ dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı