Poligon Bodrum: Anı ve Keyfi Bir Arada Yaşamak İçin

Ateşli silahlara merakı olmayan var mı? Hele Bodrum gibi ülkemizin cennet köşesi bir yerde son derece modern Uluslararası Atıcılık Federasyonu’nun standartlarına uygun bir poligonda bu keyfe ortak olmaya ne dersiniz?
Eğitmen Ufuk Tüzün, Poligon Bodrum’un bu hizmetten yol çıkarak teknolojik altyapısı, VIP ve standart iki ayrı bölümüyle misafirlere üstün hizmet sunmaya başladıklarını söyledi.
İlçenin Konacık semtinde bulunan Poligon Bodrum’da 18 yaşından büyük yerli ve yabancı misafirler her türlü kaygıdan uzak, emniyetli bir şekilde konusunda profesyonel isimler eşliğinde keyifli atış imkânı bulabiliyorlar.


SORU ÇOK SIKINTI YOK
Poligon Bodrum’a gelen her misafir tabii olarak burada her türlü bilgiye ulaşmak zorunda. Silah kullanan kişi ya da kişilerin kendilerini emniyetli bir ortam da bulmaları ‘silahla şaka olmaz’’ sözünden hareketle makul bir istek olarak kabul edilecektir.
Poligon Bodrum eğitmenleri de bu konuda her türlü hassasiyeti göstererek ve tüm sorunları ortadan kaldırarak var olan envanter çerçevesinde misafirlerinin silahları olmasa bile istedikleri silahı seçerek tüm ikaz ve kuralları da dikkate almak suretiyle atış yapabileceklerini ifade ediyorlar.
Bodrum gibi Türkiye’nin en gözde turistik yöresinde böylesine bir şansı herkesin sunamayacağı kabul edilirse Poligon Bodrum’a gelen her misafirin eşsiz konfor ve ortam da keyifli anlar yaşayacaklarının da seçeneği sunuluyor.
Bilindiği üzere ülkemizde maalesef bilinçsiz silah kullanma meselesi her türlü olumsuz sonuca sebebiyet vermektedir. Bu nedenle güvenli atış ve mahalli bulmak isteyenlerin değerli seçenek olarak Poligon Bodrum’u tercih etmeleri kaçınılmaz bir istek olarak anlaşılacaktır.
Eğitmen Ufuk Tüzün şu ana kadar aldıkları tüm olumlu ifadelerin Poligon Bodrum’a olan güveni tesis ettirdiğini ifade ederken, ‘Poligon Bodrum’un verdiği hizmet üst seviyede devam edecektir. Netice de buraya gelen yerli ve yabancı 18 yaşını doldurmuş misafirler silah kullanacak ve keyif almak isteyeceklerdir. Bir defa şunu belirtelim ki, silah kullanımı kolay olmayan dikkat edilmesi gereken bir o kadar da keyif veren bir hadisedir elbette en küçük bir hatayı da affetmemektedir. Biz eğitmenler olarak her türlü tedbiri alarak ve gerekli ikazı yaparak misafirlerimize rahat bir şekilde atış yaptırıyoruz. Misafirlerimiz şanslı zira Avrupa’da bu tür faaliyetlerde bazı şartlar öne sürülürken Poligon Bodrum en sade ve en emniyetli şekliyle keyifli atış imkânı sunuyor. Avrupa Atıcılık Federasyonu standartlarına uygun Poligon Bodrum tüm misafirlerine önce güven ve sonra keyifli atış diyor dolayısıyla gelip görmek ifade ettiklerimize şahit olmak ve anı yaşamakta değerli misafirlerimize kalıyor’’ dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı