Profesyonel Anlayış Titiz İşçilik: Begonvil Oto Kuaför

BEGONVİL OTO KUAFÖR Bodrum ilçesinde uzun yıllardan beri hizmet veren önemli bir müessesedir.
Kuruluşundan bugüne son derece profesyonel bir çalışma anlayışı benimseyen BEGONVİL OTO KUAFÖR ilçe halkının her daim tercih noktası oldu. Çünkü araçlarına değer veren, mal canın yongasıdır sözünden hareketle araçlarını daima koruma altına almak isteyen Bodrumlular ‘’Begonvil Oto Kuaför’’ kendisine güvenen müşterilerini de mahcup etmedi.

OTOMOBİLİNİZ HER DAİM FERAH HER DAİM HİJYENİK
‘’Begonvil Oto Kuaför”e gelen müşteriler araçlarına hangi işlemlerin yapıldığını merak ediyorlarsa hemen belirtelim ilk olarak pasta cila, daha sonra seramik kaplama, daha sonra boya koruma, ardından far temizleme ve detaylı temizlik hizmetlerinin titiz bir işçilik uygulandığını ifade edelim.
BEGONVİL OTO KUAFÖR Bodrumluların beğenisini kazandı her zaman onların istedikleri tercihle hizmetinde olduğunu kanıtladı. Çünkü Begonvil Oto Kuaför bu meslek grubunda profesyonel bakış açısını getirerek sektöre yeni bir pencere açmayı başardı, ve daha sonra gözde oto kuaför olarak öne çıktı. Begonvil Oto Kuaför bu anlayışı ile adeta otomobilinizi güvenli ellerdedir dedirtecek şekilde ayrıcalığını ortaya koydu.

BU NEDENLE BEGONVİL OTO KUAFÖRE GÜVENİN
Begonvil Oto Kuaför özellikle yaptığı profesyonel işçilik anlayışı ile otomobilinizi ilk günkü gibi pırıl pırıl yapıyor. Bodrum, Türkkuyusu Mahallesi Tekel Sokak Sanayi adresinde hizmet veren Begonvil Oto Kuaför ayrıca tüm dünyada kabul görmüş üstün nitelikli marka ürünlerle hizmet vermeye gayret gösteriyor.

ALİ GEZGİN’İ DİNLEYELİM

Haber sayfamız Bodrum724.com’a konuşan Begonvil Oto Kuaförü anlatan Ali Gezgin Begonvil Oto Kuaförü çarpıcı sözlerle anlattı:
‘Oto temizlikte kullandığımız ürünler tamamen orjinal ürünler olup dünya’da kabul görmüş marka ürünlerdir. Ben çocukluğumdan beri bu mesleğin içerisindeyim. Bu sektöre yıllarını vermiş biri olarak diyorum ki otomobilde hijyen ve temizlik esastır ve de sağlıktır. Kullanmış olduğumuz ürünlerle bize gelen otomobilleri ilk günkü temizliğine ve parlaklığına kavuşturuyoruz. Araçların temiz ve her daim hijyen içerisinde bulunması adına müşterilerimize memnun kalacakları düzenli bir şekilde temizlik yaptırmalarını öneriyoruz’’ dedi.

YAPILAN İŞLEMLERİN ARAÇLARA ETKİSİ
Yaptıkları uygulamalara ilişkin bilgiler veren Ali Gezgin, ‘Otomobillere seramik kaplama ile uzun süreli kalıcı bir parlaklık ve dayanıklılık sağlıyoruz. Seramik kaplama uygulandığı yüzeye kalıcı bir bağ kuruyor ve yüzeyin bir parçası haline gelebiliyor. Uygulandığı yüzeye yenileme, derin parlaklık getiriyor. Yüzeye yapılan nano seramik boya koruma araç boyasını asit yağmuru, kuş pisliği, güneş yanığı, yıkama esnasında oluşan mikro çizikler aşırı bazik ve asidik oto şampuanları gibi dış etkenlerden koruyor’’ dedi.

BEGONVİL OTO KUAFÖRE NASIL ULAŞACAKSINIZ
Türkkuyusu Mahallesi, Tekel Sokak No: 5 Sanayi, Bodrum adresinde hizmette olduklarını ve araçlarını önemseyen tüm Bodrumluları bu adreste buluşturmayı arzu ettiklerini söyleyen Gezgin, detaylı bilgi almak isteyen müşterilerin 0 (537) 853 57 57 numaralı telefondan kendilerine ulaşıp boya koruma, seramik kaplama ve oto kuaför hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirler’ dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı