• sıcak haber

  Mankenler İşsiz Kalacak! Everest Tepesi’ne Giden Geri Gelmiyor! İhmal İddiaları, TUİK Katliamı Çözüm mü, Çözülme mi? Son Mektup

 • Bu haber 13 Mayıs 2013, Pazartesi 19:13 tarihinde eklendi.
  12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
  Tepebaşı Belediyesi’nin Ağaçlandırma Çalışmaları
  Tepebaşı Belediyesi’nin Ağaçlandırma Çalışmaları
  Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen ağaçlandırma çalışmaları kapsamında 6 bin fidanın toprakla buluştuğu bildirildi.

  Çukurhisar Mahallesi’ndeki ilk ve ortaokul öğrencilerinin de katıldığı ağaçlandırma çalışmalarında, 6 bin adet karaçam ve sedir dikimi yapıldı. Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, öğrenciler ve vatandaşların katılımıyla yapılan ağaçlandırmada 100 dekarlık alanın ağaçlandırıldığı aktarıldı.

  Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Tepebaşı Belediye başkanı Ahmet Ataç, çocukluğunda diktiği ağaçları gördüğünde o günleri hatırladığını ve büyümüş ağaçların gölgesinde oturan, sohbet eden insanları gördüğünde ise çok mutlu olduğunu söyledi. Ağaçlandırma etkinliğine katılan çocukların gelecek için çok önemli bir çalışmaya imza attıklarına dikkat çeken Ataç, “Gelecek kuşaklara miras bıraktığımız en değerli hazinemiz diktiğimiz fidanlardır. Belki bizler değil ama sizler ve sizin çocuklarınız bu fidanlık alanın ileride büyük bir orman olduğunu göreceksiniz. Bu yıl bu alana dikeceğimiz 6 bin fidana önümüzdeki yıllarda yine sizlerle birlikte yenilerini ekleyeceğiz ve kentimize ciddi bir oksijen deposu kazandırmış olacağız” dedi.
  Yazdır
  Paylaş
  Etiketler :
  Diğer Haberler

  Foto Galeri

  Tümü

  Bayrak Resimleri
  Bayrak Resimleri
  Bayrak Resimleri
  Sayfa Yüklenme Süresi : 0.0075 Saniye