• Terör Örgütü Yine Hain Yüzünü Gösterdi Terör Örgütü Yine Hain Yüzünü Gösterdi Bu haber 14 Mart 2016, Pazartesi 09:42:30 tarihinde eklendi
  Ankara'da yapılan terör saldırıları sonucu vefat eden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır diliyoruz. Yaralılara da acil şifa dileriz.

  Bugün birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Dış güç odaklarının maşa kullanarak ülkemizi karıştırmalarına asla izin vermemeli, Vatan hainlerinin ekmeklerine yağ sürmemeliyiz. 
   
  Bugün millet olarak birbirimize her zamankinden daha fazla sarılmalı, asla oyuna gelmemeliyiz.
   
  Devletimize terörle mücadelesinde destek olmalı, millet olarak bu mücadelede Devletimizin arkasında durduğumuzu göstermeliyiz.
   
  Terörle mücadelede canla başla çalışan başta mevcut siyasi iktidar olmak üzere, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü personeli tüm asker ve polislerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun.
   
  Yolunuz açık, kılıcınız keskin, gazanız mübarek olsun inşallah.
   
   
   
  Saygılarımla.
   
  ----------------------
   
   
   
  Hamit YILDIZ
   
  Gazi J. Yzb.
   
  İlkgundem.com
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
5,091 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz