• Karagül Dizisine Taze Kan Karagül Dizisine Taze Kan Bu haber 28 Şubat 2016, Pazar tarihinde eklendi
  Başarılı oyuncu Ayhan Eroğlu, Gaziantep’te çekimleri devam eden Karagül dizisine transfer oldu. Sert mizacı ve kötü adam tiplemelerini başarılı şekilde oynayan Eroğlu, başlattığı sosyal projelerle de hayranlarının gönüllerine taht kuruyor.

  Başrollerinde Mesut Akusta (Kendal Ağa), Özcan Deniz (Murat), Ece Uslu (Ebru), Mert Yazıcıoğlu (Baran) ile Yavuz Bingöl, Şerife Sezer, Özlem Conker, İlayda Çevik, Ayça Ayşin Çevik, Hilal Altınbilek gibi güçlü bir oyuncu kadrosu olan diziye son olarak başarılı oyuncu Ayhan Eroğlu katıldı. Avşar Filmin önemli yapıtları arasında yer alan dizi ekranlara gelen 110. bölümlü ciddi bir izleyici kitlesi yakaladı. Adanalı dizisindeki sert adam tiplemesi ile gönüllere taht kuran Ayhan Eroğlu, Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki Beran ağa karakterinden sonra ise ’Gassal’ adlı korku sinema filminde başrol oynadı. One Night in İstanbul filmindeki sert imajı ile de bilinen oyuncu, Kıyamet Yağmur Çiçeği’ndeki kötü adam tiplemesini ve yeni gösterime giren Murat Şeker’in yönetmenliğini yaptığı Deliormanlı filminin psikopat karakterini canlandırdı.

  Rolleri ile usta oyuncu Erol Taş’ı anımsatan oyuncu, Karagül dizisinde ise filmde Gülizar Hala olarak bilinen Özlem Akınözü’nün psikopat 2 yeğeninden biri olan Refik karakterini oynuyor.

  REFİK KARAKTERİ

  Refik karakteri ile diziye hızlı giriş yapan oyuncu, dizideki Gülizar Hala’nın öldürülen halasının oğlunun intikamı alacak. İlk bölümünde intikam duygusu ile izleyicileri heyecanlandıran oyuncu, intikamın şiddetinin ne kadar olacağı konusunda ise hayranlarını şimdiden meraklandırdı. Güçlü oyuncu kadrosuna sahip dizinin, yeni bölümlerinin çekimlerine katılan Ayhan Eroğlu ile birlikte reytinglerini daha arttırması tahmin ediliyor.

  "HA BİR EKSİK, HA BİR FAZLA"

  Başarılı oyuncu Ayhan Eroğlu, dizi çekimleri için geldiği Gaziantep’e, 6 yıl önce 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramında, kendisinin de aralarında bulunduğu sanatçılar tarafından hayata geçirilen "Ha 1 eksik, ha bir fazla" isimli yardım kampanyasını da taşıdı. Eroğlu, projeyi ’Karagül’ dizisinin oyuncuları ile bölgedeki esnaf ve hayırseverlere de tanıttı. Balıkesir Gönen’de genç oyuncu Ayhan Eroğlu’nun yanı sıra Kurtlar Vadisi dizisinde Zaza rolünü oynayan Ali Sürmeli, Adanalı dizisindeki matador karakterini canlandıran Adnan Eroğlu, Kapalı Çarşı dizisinin oyuncusu Selen Seyven’in de katıldığı bir organizasyonla kampanya duyurulmuştu.

  TÜRKMEN DAĞINDAKİ ÇOCUKLARA ELİNİ UZATTI

  Bölgedeki hayranları ile sık sık bir araya gelen ünlü oyuncu, yaptığı sosyal projeleri ile de hem dizi ekibinin hem de hayranlarının takdirini kazanıyor. Ünlü oyuncu Esad Rejimi ve Rus Savaş uçaklarının vurduğu Türkmen Dağındaki Suriyeli Türkmenlerin çocukları için yardım kampanyası başlattı. Dizi setindeki oyuncu arkadaşlarının da büyük destek verdiği kampanya kapsamında, çocuklar için toplanan oyuncak ve diğer yardım malzemeleri, Türkmen dağında yaşayan çocuklara ulaştırılıyor. Oyuncu Eroğlu, başta oyuncular, ses sanatçıları, spor camiası başta olmak tüm ünlüler ile hayırsever kişi ve kurumlara çağrıda bulunarak, kampanyaya destek olunmasını istedi. Oyuncu Ayhan Eroğlu, şuan çok dar bir çevrede başlattığı kampanya kapsamında binlerce ürünün toplandığını da ifade etti. Yardımların düzenleyeceği geniş kapsamlı organizasyon ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını ifade etti.

 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
2,074 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz