• Şehit Ünaldı’yı Köyünde Son Yolculuğuna Binlerce Kişi Uğurladı Şehit Ünaldı’yı Köyünde Son Yolculuğuna Binlerce Kişi Uğurladı Bu haber 23 Aralık 2015, Çarşamba 16:42:54 tarihinde eklendi
    Şırnak’ta devriye görevi sonrasında PKK’lılar tarafından düzenlenen saldırı sonrası şehit düşen Gökhan Ünaldı’yı son yolculuğuna binlerce kişi uğurladı.

    Kırşehir’in Mucur İlçesi İkinci Pazar yeri alanında ikindi namazına müteakip düzenlenen cenaze töreninin ardından merhum şehit Gökhan Ünaldı’nın naaşı köyü Rişvan’a getirildi. Şehit için köyünde de cenaze namazı kılındıktan sonra binlerce kişinin katılımıyla şehit köy mezarlığına dualarla defnedildi.

    Köy mezarlığında gerçekleşen definin ardından Kırşehir Valisi Necati Şentürk tarafından şehidin babasına şehadetname ve Türk bayrağı verildi.

    Aile taziyeleri ise Mucur ilçesinde bulunan ikametlerinde alıyor.

  • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
5,592 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz