• Ülkü Ocaklarından Bayır Bucak Türkmenlerine Yardım Ülkü Ocaklarından Bayır Bucak Türkmenlerine Yardım Bu haber 30 Kasım 2015, Pazartesi tarihinde eklendi
    Balıkesir’in Bandırma ilçesinde, Bandırma Ülkü Ocakları üyeleri Bayır Bucak Türkmenlerine yardım malzemesi gönderdi.

    Bir hafta boyunca toplanan 50 koli yardım, MHP meclis üyesi Erol Çakır’ın kullandığı araç ile Bursa’ya götürüldü. Bursa’da toplanacak olan yardımlar Hatay üzerinden Bayır Bucak Türkmenlerine ulaştırılacak. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Bandırma Ülkü Ocakları Başkanı Bahadır Genç, "Bir hafta devam eden kampanyamızda yapılan maddi yardımlar banka aracılığı ile Bayır Bucak Türkmenlerine gönderildi. Giyecek, yiyecek yardımlarını da bugün Bursa’ya gönderiyoruz. Suriye’de yaşayan soydaşlarımıza yardımlarımız devam edecek. Bu kampanyaya katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun" dedi.

  • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
3,591 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz